Warning: The magic method WPML_Absolute_Url_Persisted::__wakeup() must have public visibility in /home/contempo/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/url-handling/resolver/wpml-absolute-url-persisted.php on line 30
نیلوفر حبیبیان - contemporary musik

نیلوفر حبیبیان

نیلوفر حبیبیان آهنگساز موسیقی آکوستیک و الکترونیک، نوازنده ساز قانون و بداهه پرداز ساکن لندن است. او همچنین با هنرمندان در دیگر رشته های هنری از جمله نوشتن موسیقی برای رقص معاصر و فیلم همکاری داشته است. او که در سن ۱۱ سالگی با ورود به هنرستان موسیقی دختران یادگیری موسیقی را آغاز کرد، جوایز متعددی در جشنواره های فصلی موسیقی جوان و جشنواره موسیقی فجر برای نوازندگی ساز قانون دریافت کرده است. بعد از دریافت دیپلم از هنرستان موسیقی به تحصیل در رشته زبان و ادبیات فرانسه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پرداخت. او همچنین یکی از اعضای گروه بانوان شیدا به سرپرستی استاد محمدرضا لطفی بود و با این گروه کنسرت و آلبوم های موسیقی متعددی ارائه داده است. در سال ۲۰۱۴ با ورود به دانشگاه رویال هالووی لندن در مقطع کارشناسی به تحصیل در رشته موسیقی و فراگیری آهنگسازی موسیقی معاصر پرداخت. او در سال۲۰۱۷ موفق به اخذ اسکالرشیپ از کنسرواتوار گیلدهال لندن شد و در سال ۲۰۱۸ از این کنسرواتوار مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته آهنگسازی دریافت کرد. آثار اخیر او در انگلستان و آمریکا توسط گروه های موسیقی پلاس ماینس، اگزودی، هایپرکیوب، ریراسکیل و زفا اجرا شده است. او همچنین به عنوان نوازنده ساز قانون در سالن های کنسرت معروف انگلستان از جمله پرسل روم و کدوگان هال به اجرای تکنوازی و گروه نوازی پرداخته و با موزیسین ها و گروهای موسیقی از فرهنگهای مختلف همکاری کرده است. در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ در ساخت موسیقی برای پروژه سیمرغ ایرانی که قصه گویی برای کودکان است و در کتابخانه ملی بریتانیا رونمایی شد و همچنین برگزاری ورکشاپ های متعدد برای شناساندن فرهنگ و موسیقی ایرانی به کودکان با دانشگاه سیتی لندن همکاری نزدیک داشته است. او در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به عنوان نوازنده ساز قانون در تئاتری با عنوان موزه ای در بغداد به کمپانی رویال شکسپیر پیوست.

 

تمرکز نیلوفر در آهنگسازی بر بررسی و بیان شرایط مختلف انسانی توسط صدا است. او همچنین به کشف صداهای جدیدی علاقه دارد که توانایی انتقال معانی، احساسات و خصوصیات متعدد را داشته باشند.

درباره‌ی Erfan Dorri

Author, designer and webmaster this site

همچنین ببینید

پدرام دیبا

پدرام دیبا (زاده ۱۹۹۳) آهنگساز ایرانی-آمریکایی موسیقی آکوستیک و الکتروآکوستیک است. سابقه حرفه ای وی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.