Warning: The magic method WPML_Absolute_Url_Persisted::__wakeup() must have public visibility in /home/contempo/public_html/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/classes/url-handling/resolver/wpml-absolute-url-persisted.php on line 30
‎فراخوان شرکت در "چالشِ آهنگسازی و بداهه نوازیِ موومان‌های کوچک" - contemporary musik

‎فراخوان شرکت در “چالشِ آهنگسازی و بداهه نوازیِ موومان‌های کوچک”

‎هدف از این چالش ایجاد هم‌بستگی میان آهنگسازان و نوازندگان سراسر دنیا و نیز فراهم‌آوردن فضایی برای نمایش هنر آن‌هاست. شبکه‌های اجتماعی، به‌ویژه اینستاگرم این فرصت را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که اندیشه‌های خود را بیان کنند و مهارت‌ها و استعدادهایشان را به نمایش بگذارند.
‎ما بر این باوریم که دسترسی آسان به آثاری که دارای ویژگی‌های زیبایی‌شناسانه‌ی عمیق‌تری هستند، می‌تواند ذوق عمومی مخاطبان را تغییر داده و آن‌ها را به آثار موسیقایی پرمایه‌‌تر جذب و علاقمند کند. از این رو اینستاگرم را برای اجرای هدف خود برگزیدیم.

‎برای شرکت در این چالش لازم است هنرمندان آثاری با حداکثر زمان یک دقیقه برای یک ساز و یا آنسامبل ضبط کرده و عبارت #LMCIC را زیر ویدئوی خود هشتگ‌گذاری کنند. بدیهی است که آثار ضبط‌شده می‌بایست از ساخته‌ها و یا بداهه‌نوازی‌های خود هنرمند باشند. ویدئوهای منتخب با رضایت صاحب اثر در صفحه‌ی @LittleMovementsChallenge‌ به اشتراک گذاشته خواهند‌ شد

آهنگساز : شایان حبیبی

نوازنده ویولنسل : ژابیز زربخش

ویدیو : حسین شعاعی

.

بیوگرافی شایان حبیبی

شایان حبیبی پیانیست، آهنگساز و مدرس موسیقی، فارغ‌التحصیل رشته‌ی آهنگسازی از دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران، در مقطع کارشناسی ارشد؛ موسیقی را از کودکی با فراگیریِ ساز پیانو آغاز نمود، و زیر نظر اساتیدی چون امیرعلی حنانه، مرتضی دلشب و هوشیار خیام پرورش یافت و سپس در دانشگاه با اساتیدی چون امین هنرمند، امیرمهیار تفرشی‌پور، محمدرضا تفضلی، هومان اسعدی، شاهین فرهت، علیرضا مشایخی و اساتید بزرگ دیگری ادامه داد.
از کارنامه‌ی هنری وی میتوان به اجرای آثار او در تالار آوینی دانشگاه تهران، Alte Schmiede‌ و Porgy & Bess وین و خانه موسیقی، همکاری با ارکستر سفارت اتریش، آنسامبل اپرای ایران اتریش، اجراهای متعدد به عنوانِ نوازنده، شرکت در مسترکلاس‌های اساتید بزرگ بین‌المللی در زمینه‌ی نوازندگی، رهبری و آهنگسازی، و همچنین شروعِ حرکتِ هنری LittleMovementsChallenge اشاره نمود.

درباره‌ی Erfan Dorri

Author, designer and webmaster this site

همچنین ببینید

“مرثیه‌ای برای درخت” در برنامه هنریِ رادیو SWR آلمان معرفی شد!

ژانویه سال ۲۰۲۱ نمایشگاه HilbertRaum برلین، با مدیریت هنریِ Ruth Wiensfied، شاهد نمایش مجازی آثار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.